О Компании
Центр Информационных Технологий (ЦИТ) занимается разработкой и внедрением информационных технологий для предприятий различных сфер деятельности с февраля 1999 г. За это время пройден значительный путь от внедрения стандартного программного обеспечения до полноценной разработки конкретизированных решений, полностью адаптированных к специфике работы конкретных предприятий. >>>
 
 
Авторизация
Логин:
Пароль:
Забыли свой пароль?

ВЕЛЬМИШАНОВНІ БУХГАЛТЕРИ УКРАЇНИ!

ВЕЛЬМИШАНОВНІ БУХГАЛТЕРИ УКРАЇНИ! 19.06.2017

Поспішайте отримати можливість безкоштовної* подорожі у тур вихідного дня до Європи на 1 або 2 особи «Угорський чардаш! Будапешт та Відень чекають Вас!» - передплативши інформаційно-технологічний супровід Вашої програми 1С:Підприємство до 30 червня 2017 року в ГК «Центр Інформаційних Технологій».


Шановні колеги! Вітаємо Вас з початком дії безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом! 11 червня 2017 року набуло чинності рішення Європейського Союзу про безвізові подорожі для громадян України.

 

Найкрасивіші та найпопулярніші куточки Європи стають ближче і доступніше.

 

Організатор – Центр Інформаційних Технологій, група компаній

Партнер – туристична компанія А-Санні тревел

Учасник – будь-яка юридична або фізична особа, яка на законних підставах є володарем ліцензійної програми 1С або ліцензійної Конфігурації для неприбуткових організацій України (НПО8)

 

* - під безкоштовною участю маємо на увазі придбання за 1 гривню

прийняти участь у розіграші туру вихідного дня «Угорський чардаш! Будапешт та Відень чекають Вас!» до Європи на 1 або 2 особи можуть особи, які ознайомилися з Умовами Акції та виконали всі зазначені умови. Переможець буде визначений методом випадкового комп'ютерного підбору за допомогою сервісу https://www.random.org/ серед групи Учасників Акції, які виконали всі умови Акції.https://www.facebook.com/IInformationTechnologyCenter


С уважением,      Группа компаний   «Центр Информационных Технологий»

044-528-05-18 (многоканальный), 044-451-77-92 (линия консультаций)

MTC  095-390-82-05, KievStar: 067-764-16-74, Life: 063-207-98-74

E-mail: centerit@centerit.com.ua

Акція проводиться відповідно до вимог чинного Законодавства і не є лотереєю або азартною грою.


<< Вернуться